Захист дітей (активності для дітей)

У категорії "Захист дітей: активності для дітей" можна знайти різноманітні організації та програми, спрямовані на захист та підтримку дітей шляхом проведення різноманітних активностей. Ось деякі з них:

  1. Дитячі центри та клуби: Організації, які пропонують розважальні, освітні та розвивальні програми для дітей. Це можуть бути клуби за інтересами, дитячі музеї, спортивні секції, майстер-класи та інші заходи.
  2. Колективи та гуртки: Мистецькі, музичні, танцювальні, театральні та інші гуртки, які допомагають дітям розвивати таланти та інтереси, спілкуватися та взаємодіяти з однолітками.
  3. Програми психосоціальної підтримки для дітей направлені на їх інтеграцію у середовище.

Ці організації спрямовані на забезпечення розвитку, розваг та безпеки дітей, створення сприятливого середовища для їхнього росту та самовираження.

Розташування
Всі
Розташування
Категорія бенефіціара
Всі
Категорія бенефіціара
Рейтинг Організації
Рейтинг Організації
Печать
Громадська організація "Білозерський центр регіонального розвитку"
zatishno
Затишно space
IRC
Міжнародний комітет порятунку IRC
myko
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради
myko
Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
myko
Адміністрація Інгульського району Миколаївської міської ради
zavodskyi
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
sos
Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка”
shchedryk
Благодійна організація "Благодійний фонд Щедрик"
hands
У матусиних долонях
kids
Державні садочки в м. Миколаїв
dof
ДОФ Центр Волонтерів
mriya
МРІЯ

Корисна інформація про тип допомоги

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало сервіси та гарячі лінії, на яких підлітки, можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу. Адже в умовах війни діти є однією з найбільш вразливих категорій.   Гарячі лінії:   Лінія Національної психологічної асоціації: 0 800 100 102 (працює щодня з 10:00 до 20:00). Національна гаряча лінія для...
Організації, що надають гуманітарну допомогу, відіграють ключову роль у підтримці вразливих верств населення по всьому світу. Одним із основних аспектів гуманітарної допомоги є забезпечення гігієнічних потреб, особливо в ситуаціях, де доступ до базових гігієнічних засобів обмежений. Ця стаття розповість про організацію “Гігієна для Життя”, яка присвячена наданню допомоги в сфері...

Чи допоміг вам цей сайт?