СГЗН (сексуальне та ґендерно-зумовлене насильство)

У категорії "Сексуальне і гендерно-зумовлене насильство" можна знайти організації, які надають допомогу жертвам сексуального та гендерно-зумовленого насильства, а також працюють над попередженням цих видів насильства. Ось деякі з них:

  1. Кризові центри для жінок: Організації, які надають притулок, консультування та підтримку жінкам, що стали жертвами сексуального та гендерно-зумовленого насильства.
  2. Неприбуткові організації та групи активістів: Групи, які борються за права жінок та інших груп, що стикаються з сексуальним та гендерно-зумовленим насильством, проводять інформаційну роботу, надають підтримку та пропагандують зміни в законодавстві та суспільстві.
  3. Лінії допомоги та центри консультування: Організації, які надають конфіденційну та безкоштовну психологічну підтримку через телефонні дзвінки, онлайн-чати або особисті консультації для жертв сексуального та гендерно-зумовленого насильства.

Ці організації працюють для підтримки та захисту прав жертв насильства, а також для створення умов для попередження цих видів насильства у суспільстві.

Розташування
Всі
Розташування
Категорія бенефіціара
Всі
Категорія бенефіціара
Рейтинг Організації
Рейтинг Організації
Печать
Громадська організація "Білозерський центр регіонального розвитку"
zatishno
Затишно space
IRC
Міжнародний комітет порятунку IRC
vnl
Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»
liubystok
Благодійний фонд “Любисток”

Чи допоміг вам цей сайт?