placeholder-logo

Асоціація Саперів України

Адресса
Київ, вул. С.Петлюри, 10, офіс 4
Опис

Грошова допомога надається у розмірі близько $500 у гривневому еквіваленті. Протягом 2023 року “Асоціація саперів України” надала всебічну допомогу майже 500 людям та продовжує її надавати. В рамках проєкту АСУ зосередиться на допомозі постраждалим, хто отримав безпосередні фізичні пошкодження чи травми від міни чи іншого вибухонебезпечного предмету, що загрожують життю особи або значно обмежують її в своїх можливостях. Обов’язкові умови для реєстрації:

 

Ви є постраждалою особою від вибухонебезпечного предмета або її представником (одним із батьків, опікуном, родичем, тощо)

Бажаєте отримати міжнародну всебічну допомогу для покриття потреб, не повʼязаних з реабілітацією та лікуванням

Географія проєкту: Чернігівська, Сумська, Херсонська, Харківська, Миколаївська, Запорізька, Одеська, Полтавська, Дніпропетровська, Львівська, Київська області та м. Київ

Ви є повнолітньою особою (однак допомогу можна оформити в тому числі і на дітей).

Куди звертатися?

Якщо ви чи ваші знайомі постраждали від вибухонебезпечних предметів заповнюйте форму та залишайте заявку на сайті огранізації: https://www.uda.org.ua/uda-help/. Ця заявка є лише першим кроком для реєстрації особи. Гуманітарні координатори обов’язково з вами зв’яжуться для уточнення усіх деталей.

Відгуки
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Номери гарячої лінії​
Гаряча лінія 0-800-330-360
Електронна пошта
info@uda.org.ua
Сайт організації

Чи допоміг вам цей сайт?